Проект та ціна на виготовлення стінових панелів для будівництва.
Кількість кімнат: 2
Площа будинку: 25,09 м²
Ціна в комплектації «Чистова обробка» від 8 279 у.о.
Rostic (21.09.2018 17:58)
Проект та ціна на виготовлення стінових панелів для будівництва. Кількість кімнат: 2
Rostic (21.09.2018 17:55)
Rostic (21.09.2018 17:47)
Rostic (21.09.2018 17:45)
Rostic (21.09.2018 17:44)
Rostic (21.09.2018 13:09)
У практиці будівництва солом'яного будинку існує 2 основних підходи
1. Каркасна конструкція Спосіб передбачає використання додаткового несучого каркасу, як для щитового будинку. Каркас споруджується з дерев'яних брусів, після чого він заповнюється блоками з соломи. Є ще один різновид цього методу. Коли каркас не заповнюється блоками , а обкладається. При цьому, перш того як обкладати каркас блоками, слід обтягнути каркас металевою сіткою, для подальшого оштукатурювання внутрішніх стін. Починати укладання блоків потрібно з кутів. Перед укладанням на фундамент укладають гідроізоляцію (руберойд, поліетилен).Щоб зістикувати каркас з блоками, в блоці потрібно залишити спеціальний зазор, це можна зробити з допомогою бензопили. Будівництво стін з використанням блоків із соломи за принципом не відрізняється від будівництва стін з цегли. Солом'яні блоки укладаються в перев'язку, так, щоб шви не співпадали.безкаркасних конструкція солом'яного будинку Солом'яні блоки (у місцях з більш вологим кліматом) також скріплюють між собою глиняним або цементним розчином.
Стіни з солом'яних блоків мають важливу перевагу перед іншими матеріалами — це легкість. Це означає, що при зведенні стін з солом'яних блоків, тиск на грунт значно менше, ніж при зведенні цегельних і навіть дерев'яних стін. Отже, для пристрою фундаменту потрібно менше будівельних матеріалів, що позитивно позначиться на вартості будівництва та трудовитрати. Пристрій даху При виборі типу даху для солом'яного будинку, важливо враховувати за якою технологією зводився будинок. Як раніше було сказано існують дві технології будівництва солом'яного будинку це: технологія зведення із застосуванням дерев'яного каркасу і технологія, за якою стіна, складена з солом'яних блоків сама є несучою конструкцією. Якщо у будівництві застосовувалася перша технологія, то дах може бути будь-якого типу, але, тим не менше, краще виключити використання важких покрівельних матеріалів. Оштукатурювання стін — це важливий етап у будівництві солом'яного будинку. Адже від цього залежить термін служби стін. Штукатурка захистить солом'яні стіни від несприятливих погодних умов, від гризунів, комах. Встановлення вікон і дверей в солом'яних будинках процес нескладний. Монтування здійснюється так само як в дерев'яних і цегляних будинках. Основною вимогою, що пред'являються – це вологонепроникність. Вікна та двері закріплюються на елементи каркаса. Якщо ж стіни будинку побудовані виключно з солом'яних блоків без використання каркасу, то в такому випадку, для закріплення дверних і віконних коробок використовуються дерев'яні кілки, які забивають у стіни будинку. Також в цілях поліпшення вологонепроникності сітка повинна покривати кілька сантиметрів дверних і віконних коробок.
Пожежна безпека солом'яного блоку Для того щоб перевірити солом'яний блок на пожа ... Читать дальше »
Rostic (21.09.2018 13:06)
Будинок з соломи і глини11.08.2015 By Андрей Comments are Off глиняна штукатурка Будуючи заміський будинок, хочеться отримати весь максимум відчуттів від проживання за межами міста. Аромат літнього ранку, легкість домашньої атмосфери. Ось так, найчастіше, і виникає інтерес до будівництва будинку із соломи. Привабливість, таких будинків у екологічності та природності самих матеріалів. Але це далеко не все. Можливість побудувати будинок своїми руками з соломи та ще й виконати обробку глиняного штукатуркою, робить такі матеріали все більш популярними для заміського будівництва. Привабливість у тому, що ви можете самостійно зробити внесок у будівництво власного будинку разом зі своєю родиною. І по завершенні сказати: «Я побудував цей будинок своїми руками», отримуючи неймовірне задоволення. Основними перевагами соломи як будівельного матеріалу і глиняної штукатурки як обробки є:
Солома, яка підходить для будівництва може бути зібрана з ряду культур, що робить її доступною у багатьох географічних точках. Різні види соломи володіють різними властивостями. Наприклад, рисова солома, як кажуть, більш довговічна, ніж пшенична, тому що вона має більш високий вміст кремнезему. Герметичність конструкції стіни має першорядне значення. Щілини в оболонці будівлі можуть сприяти проникненню теплого і вологого повітря в стіни, що може викликати гниття. Але, до цього схильні не тільки будинки з соломи – поява конденсату і цвілі це загальна проблема у багатьох стандартних будинках. В залежності від конструктивної особливостей будинку, самі тюки можна використовувати в якості несучої конструкції для стін. Або використовується дерев’яний або сталевий каркас, а солома слугує заповненням стін. Товщина стіни, як правило, визначається форматом блоків, які формуються на машині прес-підбирачі, яка використовується під час збирання соломи з поля. Найчастіше, прямокутні тюки (кругові не будуть підходити для стандартних будівельних цілей) мають близько 45 сантиметрів товщини. Таким чином, ширина стін із соломи буде цілком прийнятною для спорудження будинку високої енергоефективності. У той час як солома є відносно хорошим ізоляційним матеріалом, потрібно враховувати, що іноді теплозберігаючі характеристики цієї технології переоцінюються. Насамперед, ефективність залежить від якості окремого тюка. Кожен з них повинен бути перевірений на предмет цілісності, і повинен бути добре просушений. Крім того, не варто забувати про пожежобезпеку. Особливу увагу повинно бути приділено зберіганню і доступу на етапі будівництва. Після того, як стіни будуть покриті оздобленням зовнішньої і внутрішньої сторони (гіпсокартоном з вогнезахисним шаром або глиняного штукатуркою), небезпека зменшується, і буде порівнянна з рівнем пожежної безпеки будь-якого дерев’яного будинку.
Величезне естетичне і практичне значення має те, який тип обробки ви виберете для стін вашого будинку. Багато воліють використовувати глиняну штукатурку для інтер’єрів, яка зберігає органічні і тактильні властивості соломи. Одним з естетичних переваг стін з соломи з глиняною штукатуркою є їх скульптурне складова.
Rostic (21.09.2018 13:04)
Rostic (21.09.2018 13:03)
Rostic (21.09.2018 12:59)
Будинок з чорновим оздобленням
Будинок з чистовим оздобленням
Rostic (21.09.2018 12:55)
ВАРТІСТЬ ПАНЕЛЕЙ RAINBOW ECOSYSTEM від RAINE-UA
Панелі стінові Товщина 450 мм
Ширина від 1,2 м до 6 м Висота до 4,5 м Глиняно-вапняна штукатурка 4 см з двох боків Ціна: 66,4 USD/м2 Панелі підлоги, перекриття та даху Товщина 450 мм
Ширина 1,2 м Довжина від 1,2 м до 4,5 м Глиняно-вапняна штукатурка 4 см з двох боків Ціна: 74 USD/м2 Панелі підлоги, перекриття та даху Товщина 450 мм
Ширина 1,2 м Довжина від 4,5 м до 7,6 м Глиняно-вапняна штукатурка 4 см з двох боків Ціна: 133 USD/м2
Rostic (21.09.2018 12:52)
Rostic (21.09.2018 12:49)
Rostic (21.09.2018 12:48)
Rostic (21.09.2018 12:36)
Екологічне будівництво отримало широке поширення у всьому світі. Зокрема, великою популярністю користується будівництво будинків, в яких стіни наповнені солом'яними тюками. Будинок із соломиволодіє безліччю переваг перед своїми цегляними і бетонними побратимами. Насамперед, це теплоізоляційні властивості. Стіни виконуються з дерев'яного каркасу, який набивається соломою. Така конструкція, заштукатуренная глиною, здатна надійно утримувати тепло в будинку, що дозволяє значно заощадити на опаленні в зимовий час. Також будинок із соломи відрізняється особливою міцністю. Відомі випадки, коли такі будови простояли понад 140 років, і досі цілком придатні для житла. Така технологія передбачає використання солом'яних тюків, як правило, розміром 90х45х35 і вагою близько 23 кілограм. Найчастіше використовується житня солома, так як в ній міститься більше кремнезему порівняно з іншими культурами. А це гарантує кращий захист від гризунів.
Побудувати будинок із соломи - значить забезпечити собі наступні переваги:
Якщо ви бажаєте стати володарем усіх цих переваг, варто задуматися про такому вигляді житла, як будинок із соломи. Украинаиздревле славилася своїми хатами з соломи і глини, і зараз вони пережили свій етап еволюції, знову ставши популярним видом житла. Зростання цін на газ та електроенергію змушує українців придивлятися до "зеленого" житла. Пропозиція вітчизняного ринку не забарилася. Цегла, метал, бетон — стандартні матеріали, які використовуються у будівництві. Якщо ж пересічному українцю запропонувати помешкання із соломи або автономний будинок із сонячною електростанцією на даху, то він, найімовірніше, не сприйме таку пропозицію всерйоз. Такі технології уявляються йому ненадійними або надто дорогими. Тим не менше, на українському ринку працюють кількадесят будівельних компаній, які керуються стандартами енергоефективного будівництва. ЕП вирішила з'ясувати, що пропонують українські компанії, і які вигоди має енергоефективне житло. |